Henkilökunnan yhteystiedot

Eevaleena.
Eevaleena Isoviita toiminnanjohtaja p. 050 5110966 eevaleena.isoviita(at)mll.fi
Reetta.
Reetta Anttila Lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Ylivieska p. 044 7396718 reetta.anttila(at)mll.fi
Liisa
Liisa Hietala Lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Kuusamo p. 040 845 8078 liisa.hietala(at)mll.fi
Jenni.
Jenni Kallio koordinaattori kouluyhteistyö- ja nuorisotoiminta tukihenkilötoiminta p. 045 6922229 jenni.kallio (at)mll.fi
Maire Kestikievari kotipalvelutyöntekijä Lapsiperheiden kotipalvelu Nivala p. 044 7194 688 maire.kestikievari(at)mll.fi
Piia.
Piia Korkiakoski järjestöpäällikkö yhdistysten ja perhekahvilatoiminnan ammatillinen ohjaus, tuki ja koulutus kuntayhteistyö Lapset puheeksi ja Mentalisaatioperustaiset koulutukset p. 045 3263595 piia.korkiakoski(at)mll.fi
Airi.
Airi Martikainen lapsi- ja perhetoiminnan järjestökoordinaattori p. 045 3263686 airi.martikainen(at)mll.fi
Jaana.
Jaana Myllylä kerho-ohjaaja PerhePesä Toppila p. 040 5646520 jaana.myllyla(at)mll.fi
Anna-Maria.
Anna-Maria (Annukka) Raukovaara koordinaattori tukihenkilötoiminta, Lapset puheeksi ja Mentalisaatioperustaiset koulutukset p. 040 5200516 anna-maria.raukovaara(at)mll.fi
Annika.
Annika Ylitalo koordinaattori PerhePesä-toiminta p. 045 8531552 annika.ylitalo@mll.fi