Henkilökunnan yhteystiedot

Eevaleena.
Eevaleena Isoviita toiminnanjohtaja p. 050 5110966 eevaleena.isoviita(at)mll.fi
Päivi.
Päivi Hirvasniemi perhetyöntekijä PerhePesä Etu-Lyötty p. 045 1209671 paivi.hirvasniemi(at)mll.fi
Piia.
Piia Korkiakoski järjestöpäällikkö yhdistysten ja perhekahvilatoiminnan ammatillinen ohjaus, tuki ja koulutus sekä kuntayhteistyö p. 045 3263595 piia.korkiakoski(at)mll.fi
Marianna.
Marianna Liuttu järjestöassistentti p. 045 2644 358 marianna.liuttu(at)mll.fi
Anna-Maria.
Anna-Maria Raukovaara koordinaattori tukihenkilötoiminta (mummi- ja vaaritoiminta, perhekummi- ja kaveritoiminnat) p. 040 5200516 anna-maria.raukovaara(at)mll.fi
Annika.
Annika Ylitalo koordinaattori PerhePesä-toiminta (vanhempainvapaalla)
Maarit.
Maarit Aho Lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Kuusamo p. 040 8458078 maarit.aho(at)mll.fi
Päivi.
Päivi Kaasalainen koordinaattori Vieretysten- ja Iloa vertaisuudesta -hankkeet p. 045 1215562 paivi.kaasalainen(at)mll.fi
Sarliina
Sarliina Laitila koulu- ja nuorisotoiminnan kouluttaja p. 050 4764414 sarliina.laitila(at)mll.fi
Airi.
Airi Martikainen lapsi- ja perhetoiminnan järjestökoordinaattori p. 045 3263686 airi.martikainen(at)mll.fi
Tarja.
Tarja Rossi järjestökoordinaattori p. 045 1260779 tarja.rossi(at)mll.fi
Reetta.
Reetta Anttila Lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Nivala/Ylivieska p. 044 7396718 reetta.anttila(at)mll.fi
Jenni.
Jenni Kallio koordinaattori kouluyhteistyö- ja nuorisotoiminta p. 045 6922229 jenni.kallio (at)mll.fi
Sofianna.
Sofianna Lehtola Lapsiperheiden kotipalvelu Nivala p. 044 7194688 sofianna.lehtola(at)mll.fi
Jaana.
Jaana Myllylä kerho-ohjaaja PerhePesä Toppila p. 040 5646520 jaana.myllyla(at)mll.fi
Kirsi.
Kirsi Sova lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Toppila p. 045 1965380 kirsi.sova(at)mll.fi