Henkilökunnan yhteystiedot

Eevaleena.
Eevaleena Isoviita toiminnanjohtaja p. 050 5110966 eevaleena.isoviita(at)mll.fi
Päivi.
Päivi Hirvasniemi perhetyöntekijä PerhePesä Etu-Lyötty p. 045 1209671 paivi.hirvasniemi(at)mll.fi
Miia
Miia Keskitalo järjestöassistentti p. 045 2644358 miia.keskitalo(at)mll.fi
Sarliina
Sarliina Laitila PerhePesä koordinaattori, koulu- ja nuorisotoiminnan kouluttaja p. 050 4764414 sarliina.laitila(at)mll.fi
Jaana.
Jaana Myllylä kerho-ohjaaja PerhePesä Toppila p. 040 5646520 jaana.myllyla(at)mll.fi
Kirsi.
Kirsi Sova lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Toppila p. 045 1965380 kirsi.sova(at)mll.fi
Maarit.
Maarit Aho Lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Kuusamo p. 040 8458078 maarit.aho(at)mll.fi
Päivi.
Päivi Kaasalainen koordinaattori Vieretysten- ja Iloa vertaisuudesta -hankkeet p. 045 1215562 paivi.kaasalainen(at)mll.fi
Maire Kestikievari kotipalvelutyöntekijä Lapsiperheiden kotipalvelu Nivala p. 044 7194 688 maire.kestikievari(at)mll.fi
Sofianna.
Sofianna Lehtola kotipalvelutyöntekijä Lapsiperheiden kotipalvelu Nivala (vanhempainvapaalla)
Anna-Maria.
Anna-Maria Raukovaara koordinaattori tukihenkilötoiminta (mummi- ja vaaritoiminta, perhekummi- ja kaveritoiminnat) p. 040 5200516 anna-maria.raukovaara(at)mll.fi
Annika.
Annika Ylitalo koordinaattori PerhePesä-toiminta (vanhempainvapaalla)
Reetta.
Reetta Anttila Lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Nivala/Ylivieska p. 044 7396718 reetta.anttila(at)mll.fi
Jenni.
Jenni Kallio koordinaattori kouluyhteistyö- ja nuorisotoiminta p. 045 6922229 jenni.kallio (at)mll.fi
Piia.
Piia Korkiakoski järjestöpäällikkö yhdistysten ja perhekahvilatoiminnan ammatillinen ohjaus, tuki ja koulutus sekä kuntayhteistyö p. 045 3263595 piia.korkiakoski(at)mll.fi
Airi.
Airi Martikainen lapsi- ja perhetoiminnan järjestökoordinaattori p. 045 3263686 airi.martikainen(at)mll.fi
Tarja.
Tarja Rossi järjestökoordinaattori p. 045 1260779 tarja.rossi(at)mll.fi