Henkilökunnan yhteystiedot

Eevaleena Isoviita toiminnanjohtaja p. 050 5110966 eevaleena.isoviita(at)mll.fi
Mervi Karkkonen taloussihteeri p. 040 5886690 mervi.karkkonen(at)mll.fi
Airi Martikainen lapsi- ja perhetoiminnan järjestökoordinaattori p. 045 3263686 airi.martikainen(at)mll.fi
Laura Nordman lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Kuusamo p. 040 8458078 laura.nordman(at)mll.fi
Anna-Maria Raukovaara koordinaattori tukihenkilötoiminta (mummi- ja vaaritoiminta, perhekummi, kaveritoiminta) p. 040 5200516 anna-maria.raukovaara(at)mll.fi
Tiia Ung järjestöassistentti p. 045 8531552 tiia.ung(at)mll.fi
Päivi Hirvasniemi perhetyöntekijä PerhePesä Etu-Lyötty p. 045 1209671 paivi.hirvasniemi(at)mll.fi
Piia Korkiakoski vapaaehtoistoiminnan koordinaattori (NIVALA) p. 045 3263595 piia.korkiakoski(at)mll.fi
Päivi Mettovaara Lasten taidetoiminnan kehittäjä P. 045 2644358 paivi.mettovaara(at)mll.fi
Sonja Paakki lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja Iloa vertaisuudesta! -hanke p. 045 1215562 sonja.paakki(at)mll.fi
Tarja Rossi järjestökoordinaattori p. 045 1260779 tarja.rossi(at)mll.fi
Jenni Kallio koordinaattori (YLIVIESKA) tukihenkilötoiminta sekä kouluyhteistyö- ja nuorisotoiminta p. 045 6922229 jenni.kallio (at)mll.fi
Sirkka Mankinen järjestötyöntekijä
Jaana Myllylä kerho-ohjaaja PerhePesä Toppila p. 040 5646520 jaana.myllyla(at)mll.fi
Hannele Puronhaara lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Nivala p. 050 4764 414 hannele.puronhaara(at)mll.fi
Kirsi Sova lapsi- ja perhetoiminnan ohjaaja PerhePesä Toppila p. 045 1965380 kirsi.sova(at)mll.fi